Informacje

Karpacz zimą już niejednokrotnie zachwycił turystów za Polski i ze świata. Malownicze, podgórskie pejzaże i klimat górskiego kurortu jest tutaj wyczuwalny o każdej porze roku. W śnieżne, mroźne dni można tutaj nie tylko odpocząć od zgiełku miast, ale również znaleźć doskonałe rozrywki, aby aktywnie spędzić czas. Grudzień może okazać się idealnym miesiącem do wybrania się w te bajeczne okolice Karkonoszy. Śmiało można zaplanować dłuższy urlop wykorzystując okres świąteczny, a nawet pomyśleć o Sylwestrze spędzonym na balu, czy na romantycznych wędrówkach wybierając przy tym dobrą ofertę tutejszych pensjonatów.

Sylwester w górskim klimacie

Spędzenie sylwestra w górach to jedna z najchętniej wybieranych opcji. Popularne stają się wyjazdy kilkudniowe w czasie, których znajdzie się moment na sporty zimowe, zwiedzanie górskich kurortów i przede wszystkim szampańską zabawę na wytwornych, bądź bardziej kameralnych balach. Jeżeli nie mamy ochoty na spędzenie okresu poświątecznego w często zatłoczonych zimą dużych górskich kurortach warto dowiedzieć się, co szykują dla turystów mniejsze, ale równie piękne miejscowości jak np. Karpacz. To malownicze, małe miasteczko przyciąga turystów nie tylko zimą, ale również latem. Spędzenie tutaj kilku dni po świątecznym zgiełku, może być doskonałym relaksem, a Sylwester z pewnością będzie o wiele bardziej atrakcyjny niż domowa prywatka. Organizacja dłuższego wyjazdu to kwestia zorganizowania dobrej bazy noclegowej i atrakcji na kilka dni. W górskich miasteczkach na brak zajęć w trakcie zimy nie można narzekać, a pensjonaty z myślą o swoich klientach tworzą najlepsze propozycje wypoczynku. Bez problemu znajdzie się miejsce, w którym można się poczuć wyjątkowo, ale również ja u siebie w domu. Bardzo atrakcyjną ofertę w Karpaczu posiada Leśny Dwór – pensjonat z tradycją i profesjonalnym podejściem do klienta.

Idealna baza noclegowa z doskonałą lokalizacją

Jeśli stawiać na dobrą lokalizację naszego miejsca noclegowego w Karpaczu, to Leśny Dwór jest jednym z lepszych miejsc, z którego dzieli nas niewielka odległość do ważniejszych atrakcji w mieście. Leśny dwór usytuowany jest w samym sercu Karpacza, dlatego bardzo blisko z niego do centrum, stacji wyciągów, ważniejszych szlaków turystycznych Karkonoszy. Wszystkie bardziej atrakcyjne miejsca znajdują się w zasięgu od kilkuset metrów do kilku kilometrów, dlatego jest to miejsce dobre nie tylko dla gości, którzy przyjadą własnym samochodem

Standard to podstawa, ale zawsze może być wygodniej

Szukamy zazwyczaj wygodnych, przestronnych pokoi dostosowanych do różnych potrzeb. Tak też odbierają to pensjonaty i hotele, które oferują różne standardy i rodzaje pokojów dostosowane do różnej gości. W pensjonacie Leśny Dwór można zatrzymać się w pokoju standardowym bądź skorzystać z pakietu standard plus. Standardowe pokoje przeznaczone są głownie dla dwóch, trzech lub czterech osób. Wyposażone są w najpotrzebniejsze sprzęty, wygodne łóżka, bezprzewodowy Internet. Dla gości z dziećmi istnieje możliwość dostawienie dodatkowego łóżka dziecięcego. W pakiecie Standard Plus oferowany jest wyższy standard wyposażenia oraz nowoczesne, komfortowe meble.

Oferta sylwestrowa

Ze względu na wyjątkowy świąteczny czas, można liczyć specjalne ofert i pakiety dla klientów w postaci propozycji balów, posiłków w cenie, a w przypadku Leśnego Dworu istnieje możliwość zajrzenia do Strefy Relaksu i skorzystania z usług, które z pewnością pozwolą nam nabrać nowych sił i odpowiednio się zregenerować. Bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie, a Sylwester i Nowy Rok spędzony w Karpaczu to doskonała okazja na nabranie nowych sił na 2017 rok.

Aby poznać ofertę kliknij na baner: