Informacje

Hostel Kraków - Draggo House

Kraków to jedno z największych oraz najpiękniejszych miast Polski. Dawna stolica naszego kraju odwiedzana jest rokrocznie przez miliony turystów zagranicznych oraz polskich. Kraków cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na swoją ciekawą historię, atrakcyjne położenie, cudowną architekturę, ale również z uwagi na wielokulturowość oraz intensywne nocne życie towarzyskie. Wybór najlepszego hostelu jest bardzo ważny, warto bowiem wiedzieć jakie miejsce noclegowe będzie zarówno w pobliżu najpiękniejszych zakątków Krakowa, a jednocześnie w przytulnym klimacie.

 

Hostel Kraków - Draggo House!

Kraków obfituje w miejsca do nocowania. Jednak hotele często są rozwiązaniem drogim, natomiast kwatery prywatne często nie odpowiadają klimatowi oraz standardom, jakich poszukują turyści. Hostel Kraków Draggo to miejsce, do którego się powraca. Każdy szczegół tego obiektu dopracowany jest do perfekcji, plasując go z powodzeniem na światowym poziomie. Jednocześnie hostel pozbawiony jest zadęcia, którego w Krakowie nie brakuje. Nowoczesność oraz historia połączone w jednym miejscu możliwe jest tylko tutaj. Wspaniała lokalizacja Draggo to tylko jeden z jego atutów. Warto wiedzieć, że od dworca kolejowego dzieli go tylko 1,5 kilometra, od lotniska 12 kilometrów, a od dworca autobusowego jedynie 2 kilometry. Hostel znajduje się w najściślejszym centrum Krakowa - pomiędzy Wawelem a rynkiem głównym. Nie można sobie wyobrazić lepszej lokalizacji do pobytu w dawnej stolicy Polski.

Atuty Hostelu Draggo

Lokalizacja to tylko jedna z zalet, jaką posiada to miejsce. Klienci obsługiwani są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nie ma możliwości, żeby jakikolwiek gość został pozostawiony bez pomocy. Wielojęzyczny personel posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale jest również bardzo empatyczny. Kolejnym atutem tego miejsca jest możliwość płatności za pobyt kartą lub gotówką, w złotówkach lub w euro. To ogromne ułatwienie zarówno dla Polaków, jak i turystów z całego świata.

Hostel Draggo w Krakowie daje gościom możliwość zameldowania się o godzinie 14.00, a wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 11.00. Oczywiście istnieje możliwość pozostawienia bagażu w przechowalni zarówno przed rozpoczęciem doby hostelowej, jak i po jej zakończeniu.

Draggo oferuje nam różnorodne pokoje, częściowo wyposażone w klimatyzację. Dostępne są zarówno pokoje jednoosobowe, jak i dziesięcioosobowe apartamenty. Warto również wiedzieć, że obiekt posiada darmowe Wi-Fi do wyłącznego użytku gości.

Ogromnym atutem obiektu jest duży ogród, który został wyposażony w grilla. Miejsce to jest przeznaczone do użytku gości hostelowych. Dzięki temu, że znajduje się na tyłach budynku, jest bardzo cichy, urządzony przytulnie i z klasą. Na śniadania natomiast zaprasza restauracja, która serwuje je już od godziny 7.00 rano. Większość gości hostelowych twierdzi, że Draggo serwuje jedną z najlepszych kaw w mieście.

 

Hostel Draggo śniadania

 

Najważniejsze atuty hostelu w Krakowie Draggo

 • niezastąpiona lokalizacja na Starym Mieście
 • bliskość Wawelu
 • przytulne pokoje oraz wygodne łózka z wysokojakościowymi materacami
 • szybkie Wi-Fi do dyspozycji gości
 • komfortowe wyposażenie pokoju i łazienki bez konieczności dopłaty
 • cichy ogród wyposażony w grilla
 • recepcja 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • obiekt profesjonalnie monitorowany przez całą dobę
 • przechowalnia bagażu
 • kuchnia do dyspozycji gości
 • niewielka odległość od restauracji i barów
 • śniadania serwowane już od godziny 7.00
 • możliwość wczesnego zameldowania oraz późnego wymeldowania z pokoju

Jeżeli szukasz miejsca, w którym możesz zarówno zrelaksować się i odpocząć od wielkomiejskiego hałasu, a jednocześnie chcesz cieszyć się bliskością miasta w razie potrzeby, hostel Kraków Draggo będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Niecodzienne połączenie innowacyjności z krakowską tradycją, niezwykłą architekturą oraz wspaniałą historią tego miejsca sprawi, że każdy gość hostelu będzie usatysfakcjonowany lokalizacją, wyposażeniem oraz standardem obsługi. Potwierdzają to niezliczone opinie gości, którzy wracają wielokrotnie do tego wspaniałego miejsca.

Więcej informacji dotyczących hostelu w Krakowie znajdziesz na stronie internetowej https://draggo.house/pl/