Informacje

Zabawa karnawałowa

Przyjęcia podczas karnawału uchodzą za najbardziej barwne i atrakcyjne. Dlatego też co roku pojawiają się nowe i coraz bardziej wyszukane formy świętowania w tym wyjątkowym czasie, które są alternatywą dla zabawy w domu. Przykładem może być nietypowy, bo karnawałowy rejs promem z Gdyni do Szwecji. Podczas dwóch dni spędzonych na statku można nie tylko dobrze się bawić, ale także skorzystać z lekcji tańca u profesjonalnych tancerzy, a także zrelaksować się w SPA czy smakować wykwintnych dań w pokładowych restauracjach. Wszystko z pięknym widokiem na bezkresne morze.

Zabawa karnawałowa na statku

Rejsy turystyczne nie służą już wyłącznie podróżowaniu i poznawaniu nowych zakątków świata. Wycieczka promem to także okazja do tego, by skorzystać z szeregu atrakcji, które umilają czas na morzu, a w przypadku rejsów tematycznych, możliwa jest także zabawa podczas specjalnej imprezy. Przykładowo Stenaline organizuje rejs karnawałowy, połączony z nauką tańca i imprezą taneczną. Program zakłada 2-dniową zabawę, która zaczyna się od dyskoteki z DJ-em i latynoskimi rytmami. Czas umilą pokazy m.in zmysłowego tańca-bachaty w wykonaniu profesjonalnych tancerzy. Nauka kroków zaczyna się następnego dnia, po dodarciu do wybrzeża Szwecji. W godzinę pasażerowie uczą się prostych układów, które mogą ćwiczyć solo lub w parach. Jak wykorzystać nową wiedzę w praktyce, zaprezentują nauczyciele i profesjonaliści. Pozostały czas na promie można spędzić, korzystając z programu rozrywkowego, kilku restauracji, barów, sklepów i SPA. By skorzystać z tego rodzaju atrakcji, trzeba wcześniej zarezerwować bilety na prom przez stronę Stenaline: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rejs-karnawalowy.

Jak wygląda rejs turystyczny promem?

Rejs karnawałowy to nie tylko dobra zabawa i 2-dniowa impreza, ale także możliwość doświadczenia podróżowania luksusowym, rejsowym promem. Statki zapewniają widok na pełne, bezkresne morze, a także relaks na kilku pokładach. Na pokładzie C-View mieści się dyskoteka z barem, gdzie odbywają się imprezy taneczne z muzyką na żywo i DJ-em. Podczas wycieczki warto także odwiedzić Riva Bar o charakterystycznym kształcie włoskiej łodzi motorowej. Z kolei, koneserzy aromatycznej, włoskiej kawy powinni zawitać do Ristretto Coffee House, czyli kawiarni na promie, która oferuje obszerne kawowe menu. Na statku można także smacznie zjeść w trzech restauracjach. W lokalu Taste warto spróbować szwedzkich specjałów. Z restauracji można korzystać w formule „płacisz raz i jesz, ile chcesz”. Lokal serwuje śniadania, obiady i kolacje z bufetem typu all inlusive. Swobodnie można poczuć się w Food City, gdzie obowiązuje samoobsługa, za to na elegancką kolację warto wybrać się do Metropolitan Grill ze zjawiskowym widokiem na morze. Na statku można także zrobić zakupy i kupić np. perfumy lub trunki z całego świata w znacznie niższych cenach niż na lądzie.

Rejs w komfortowych warunkach

Na promie nie będą nudziły się także osoby aktywne, które mogą skorzystać z siłowni Stena Line Gym, ulokowanej na dziobie statku. Można tam spalić kalorie, korzystając ze sprzętu sportowego, takiego jak: bieżnie, orbitreki, czy stacjonarne wiosła. Wyjątkowe przeżycia, a także relaks zapewni także Pure Nordic SPA, które oferuje zabiegi kosmetyczne, masaże, a także możliwość kąpieli z widokiem na bezkres morza. Podczas rejsu karnawałowego można swobodnie korzystać ze wszystkich atrakcji, a także programu rozrywkowego, muzyki na żywo, a także gier i zabaw. Na najmłodszych czekają place zabaw.

Piękne widoki na Szwedzkie wybrzeże

W trakcie rejsu karnawałowego można także obserwować szwedzkie wybrzeże z pokładu statku, ponieważ trasa wiedzie z Gdyni do Karlskrony. Szwecja to kraina, która słynie z zielonych krajobrazów i nadbałtyckich miasteczek, które wyróżniają się kolorową, skandynawską zabudową z czerwoną dachówką i białymi okiennicami. By cieszyć się wycieczką połączoną z imprezą karnawałową, warto dokonać rezerwacji biletów promowych. Cena 2-dniowego, karnawałowego rejsu wynosi 109 zł od osoby i zawiera: nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką (za dopłatę kabinę można zamienić na większą), rozrywkę podczas imprezy karnawałowej oraz naukę tańca. Za przystępną cenę można, więc zafundować sobie wycieczkę i niezapomniane przeżycia, które pozwolą odpocząć, zrelaksować się i naładować akumulatory na cały nowy rok.

Artykuł sponsorowany