Informacje

wyjazdy językowe

Kiedy wakacje nie są wypełnione interesującymi aktywnościami, w pewnym momencie mogą zacząć się po prostu dłużyć. Aby nuda nie zmąciła ich ostatnich dni, warto rozważyć rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko nabierzemy nowej energii, ale też świetnie przygotujemy się do powrotu do szkoły. Zwłaszcza po ostatnich długich miesiącach nauki zdalnej.

 

Dlaczego warto wyjechać?

Trzeba przyznać, że wyjazdy językowe to naprawdę świetny pomysł na drugą połowę wakacji. Należy jednak pamiętać, aby wybrać doświadczonego organizatora, który może się pochwalić szeroką ofertą i sprawdzoną renomą – dlatego warto postawić na firmę Atas. Wykwalifikowana kadra oraz program przygotowany pod konkretne grupy kursantów pozwalają osiągnąć dobre rezultaty w relatywnie krótkim czasie.

Na jednym wyjeździe językowym spotykają się młode osoby w podobnym wieku, o podobnych zainteresowaniach i na podobnym poziomie zaawansowania. Do tego często dochodzą również wspólne zainteresowania, ponieważ organizowane są również wyjazdy tematyczne. Dzięki temu uczestnicy szybko znajdują wspólny język, nawiązują znajomości i szybko zapominają o związanym z wyjazdem stresie.

Efektem tego jest dobre przyswajanie wiedzy. Pod okiem wykwalifikowanej kadry, która podchodzi do zajęć w ciekawy sposób, młodzi ludzie szybko chłoną nowe zagadnienia. Do tego dochodzi czas odpoczynku czy atrakcji, dzięki czemu można odpocząć oraz oczyścić umysł przed kolejną dawką nauki języka obcego.

Wybierz kierunek, który najbardziej cię interesuje

Wyjazdy językowe z firmą Atas to możliwość poznania między innymi języka hiszpańskiego czy angielskiego. Są to najbardziej powszechnie używane języki na świecie, warto więc je poznać albo jeszcze lepiej się ich nauczyć. Tym bardziej że ich znajomość jest wymagana na konkretnym poziomie w wielu miejscach pracy. Nie wspominając już o wygodzie komunikacji na wakacjach. Przebywając na zagranicznym wyjeździe nie tylko uczymy się, ale też stale utrwalamy wiedzę, ponieważ korzystamy z języka w codziennych sytuacjach.

Jeśli chcesz się podszkolić w obcej mowie, a przy okazji odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody, możesz wybrać się w podróż na Maltę, Cypr lub do Hiszpanii. Wszystkie te lokalizacje to gwarancja wspaniałej pogody, pięknego morza oraz możliwość poznania nowych kultur. Nie trzeba się obawiać, że nie wystarczy czasu na relaks i korzystanie z różnych atrakcji – czas podczas wyjazdu jest tak zagospodarowany, aby maksymalnie wykorzystać go nie tylko na naukę, ale i leniuchowanie.

Więcej szczegółów na temat wyjazdów językowych z Atas znajdziesz na stronie https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe